Шановні автовласники! Ви знаходитесь на сайті, який присвячений захисту Ваших прав.

Ми розуміємо, що, перш за все, Вас цікавлять відповіді на питання по Вашій індивідуальній ситуації, і наявність компетенції у юристів, які будуть на них відповідати. Будьте впевнені, що юристи «АвтоАдвокат» мають досить як досвіду, так і бажання захищати права автомобілістів.

Тому, пропонуємо не втрачати часу, і відразу зв'язатися з нами за телефоном +38 (063) 604 85 73, і задати всі Ваші запитання. Первинна консультація Автоадвоката безкоштовна.

Також, на сайті ви зможете ознайомитися з практичними статтями, які розкривають певні нюанси захисту прав автомобілістів, новинами правового змісту, знайти іншу корисну інформацію для реалізації своїх прав.

Допомога Автоадвоката:

Правовий захист у кримінальних справах при ДТП з потерпілими

Допомога адвоката по стягненню матеріальної та моральної шкоди з винуватця ДТП

Допомога Автоадвоката по поверненню прав після позбавлення по ст. 130 КУпАП та ст. 124 КУпАП

Юридичний супровід отримання страхової виплати по КАСКО та ОСЦПВ

Як ми працюємо?

  • Попередня консультація Автоадвоката по телефону (або онлайн).
  • Зустріч (у нас в офісі або з виїздом до Вас), первинне опитування
  • Проводимо вивчення обставин справи.
  • Оговорюємо реально досяжний у Вашій ситуації результат.
  • Підписуємо договір на правову допомогу.
Як працює автоадвокат

Чесність

Правда в тому, що НІХТО не може зі 100% упевненістю гарантувати позитивний результат справи, незалежно від обставин. Тому, ми не робимо гучних заяв і не даємо порожніх обіцянок. Ретельно вивчаємо Вашу справу і озвучуємо реальні перспективи.

Ніякої шаблонної роботи

Ми не використовуємо "конвеєрний" підхід при вирішенні проблем Клієнта. Будь-яка, навіть типова ситуація, має свої особливості. Судова практика постійно змінюється, що в сукупності вимагає індивідуального підходу до кожної справи.

Активна робота

Роль Автоадвоката в судовому процесі - тільки верхівка айсберга. Велика частина нашої роботи полягає також в роботі над збором доказової бази, взаємодії з експертами, проведення переговорів з опонентами.

Чесні ціни

Ніяких прихованих послуг або незрозумілих платежів. Оплата здійснюється частинами за виконання конкретної роботи, що дозволяє Вам рівномірно розподілити витрати.

Автоадвокат, адвокат, юрист, Автоюрист - в чому різниця?


Автоадвокат або адвокат

Автоадвокат, адвокат по ДТП, авто юрист, правозахисник автомобілістів, - все це поняття, які мають на увазі юриста з вузькою спеціалізацією, який займається захистом прав автовласників. Але, тим не менше, між поняттями «юрист», «адвокат», і «Автоадвокат» є суттєва різниця.

Юрист - це

особа, яка отримала юридичну освіту (бакалавр права або магістр права). На даний момент юристи позбавлені права представляти інтереси клієнтів в суді як у кримінальних справах так і по будь-яким іншим категоріям справ.

Адвокат - це

юрист, який здобув повну вищу освіту (магістратура), та отримавши досвід роботи в сфері юриспруденції не менше 2-х років, склав кваліфікаційні іспити на право заняття адвокатською діяльністю. На відміну від юриста, адвокат має право представляти інтереси своїх клієнтів в судах будь-яких інстанцій і юрисдикцій.

Автоадвокат - це

адвокат, який має спеціалізацію в області автоправа. Тобто крім загальної юридичної спеціалізації він володіє теоретичними та практичними навичками щодо захисту прав цільових клієнтів - автомобілістів. Автоадвокат також повинен знати:

1.Основи автоекспертизи (транспортно-трасологічної, автотехнічної, автотоварознавчої);

2.Вільно оперувати законами, підзаконними нормативно-правовими актами, які регулюють права і обов'язки суб'єктів автоправа (поліції, страхових компаній, МТСБУ, автоекспертів).

Автоюрист - це

юрист, який має спеціалізацію в області автоправа. Він не має свідоцтва на право заняття адвокатською діяльністю, що звужує коло його процесуальних прав (наприклад, перешкоджає йому брати участь в кримінальних процесах в якості захисника підсудного, обвинуваченого, підозрюваного, а також представляти інтереси клієнтів в цивільному , господарському та адміністративному процесі).

Блог автоадвоката

Розстрочка штрафу

Розстрочка штрафу за 130 статтею КУпАП

30/03/2022

Процедура та порядок розстрочки штрафу частинами за статтею 130 КУпАП.

//Детальніше//

Винуватець втік з місця ДТП

Винуватець втік з місця ДТП, що робити?

04/02/2022

Винуватець втік з місця ДТП - що робити потерпілому, як шукати винуватця і хто виплачуватиме завдані збитки?

//Детальніше//

Я винуватець ДТП і з мене вимагають гроші

Я винуватець ДТП і з мене вимагають гроші

11/10/2021

Що робити, якщо потерпілий вимагає відшкодування шкоди при ДТП? Коли простіше заплатити, а коли такі вимоги є незаконними?

//Детальніше//

Читати інші публікації