В результаті ДТП потерпілому завдається матеріальний і моральний збиток. Матеріальні збитки становлять прямі збитки (вартість ремонту автомобіля, майна яке пошкоджено в ДТП, лікування) і непрямі збитки.

Упущена вигода - вид непрямих збитків, у вигляді доходів, які потерпілий мав одержати за звичайних обставин але не отримав через ДТП.

Чесність

Правда в тому, що НІХТО не може зі 100% упевненістю гарантувати позитивний результат справи, незалежно від обставин. Тому, ми не робимо гучних заяв і не даємо порожніх обіцянок. Ретельно вивчаємо Вашу справу і озвучуємо реальні перспективи.

Ніякої шаблонної роботи

Ми не використовуємо "конвеєрний" підхід при вирішенні проблем Клієнта. Будь-яка, навіть типова ситуація, має свої особливості. Судова практика постійно змінюється, що в сукупності вимагає індивідуального підходу до кожної справи.

Активна робота

Роль Автоадвоката в судовому процесі - тільки верхівка айсберга. Велика частина нашої роботи полягає також в роботі над збором доказової бази, взаємодії з експертами, проведення переговорів з опонентами.

Чесні ціни

Ніяких прихованих послуг або незрозумілих платежів. Оплата здійснюється частинами за виконання конкретної роботи, що дозволяє Вам рівномірно розподілити витрати.

В яких ситуаціях можливе відшкодування упущеної вигоди при ДТП?

Якщо автомобіль використовується в комерційних цілях, підприємець-власник може недоотримати дохід, а в окремих випадках навіть понести додаткові збитки, у зв'язку з його пошкодженням.

Наприклад, автомобіль належить автоперевізнику. В результаті ДТП він не зміг своєчасно доставити вантаж своєму замовнику. Замовник у зв'язку з порушенням терміну поставки розірвав договір з постачальником і вимагає оплати штрафних санкцій. У даній ситуації автоперевізник може претендувати на відшкодування упущеної вигоди в результаті ДТП, яка становить суму його винагороди за договором поставки.

Бувають ситуації упущеної вигоди при ДТП і у водіїв, які не є підприємцями.

Наприклад, в результаті ДТП потерпілий зазнав тяжких тілесних ушкоджень. Перші чотири місяці роботодавець потерпілого не може розірвати з ним трудовий договір, але якщо процес відновлення затягується - договір може бути розірваний в односторонньому порядку. В даному випадку, потерпілий може претендувати на відшкодування упущеної вигоди у вигляді недоотриманої заробітної плати.

Хто зобов'язаний відшкодовувати упущену вигоду при ДТП?

За загальним правилом відповідальність в результаті дорожньо-транспортної пригоди несе його винуватець. Але з кожного правила є виняток. У разі, якщо ДТП сталося з вини водія, який виконував свої трудові обов'язки, відповідальність несе його роботодавець.

Роботодавець зобов'язаний відшкодовувати упущену вигоду при ДТП в таких випадках:

  • Водій працевлаштований на підприємстві;
  • Водій під час ДТП виконував трудові обов'язки, а не користувався ним в особистих цілях.

Відповідальність водія може бути застрахована полісом обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Однак, страхові компанії не відшкодовують втрачену вигоду в результаті ДТП.

 

Знаходимо вихід навіть в найскладніших ситуаціях

 

 

 

 

 

 

Записуйтеся на консультацію до адвоката:
097 399 27 79