Юридичні послуги надаю більше 11 років.

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю отримав у 2016 році.

Більше 9 років провів в юридичній компанії з широкою спеціалізацією і отримав успішний досвід у веденні різних категорій справ, проте захист прав автомобілістів - одна з моїх ключових спеціалізацій. Маю успішний досвід: в кримінальних справах по ДТП (наїзд на пішохода, ДТП з тяжкими тілесними ушкодженнями), в суперечках з виплати страхових відшкодувань, в справах про відшкодування матеріальної та моральної шкоди при ДТП, в справах по поверненню водійських прав після позбавлення.

Являюсь партнером Адвокатського об'єднання "Альфа Адвокат Консалтинг".

Освіта: вища юридична освіта (Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана), диплом з відзнакою.

Курси:

  • Успішне ведення переговорів: необхідні стратегії і навички: університет Мічигану, США(Successful Negotiation: Essential Strategies and skills Michigan university).

Вже понад 10 років надаю юридичні послуги.

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю отримала в 2016 році.

Маю успішний досвід представництва інтересів клієнтів в судах щодо захисту прав автомобілістів: захист в справах про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності за ДТП (ст. 124 КУпАП) та за водіння в стані алкогольного сп'яніння (ст. 130 КУпАП), повний супровід справ про відшкодування матеріального і морального збитку в справах по ДТП.

Крім автоправа спеціалізуюся в сфері нерухомості.

Освіта: вища юридична освіта (Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана), диплом з відзнакою.

Курси:

  • Успішне ведення переговорів: необхідні стратегії і навички: університет Мічигану, США(Successful Negotiation: Essential Strategies and skills Michigan university);
  • Writing English course Chicago university.

Документи